Restaurace

od září jsme pro vás připravili nové podzimní menu ve dvou variantách. Oproti naší běžné nabídce z krátkodobých technických důvodů nabízíme jídelní lístek  dočasně v zeštíhlené podobě. Vybrali jsme pro vás ta nejžádanější jídla z naší tradiční české kuchyně ale i saláty a sladké pochoutky. Novinkou jsou dobroty k pivu Bernard a Radegast. O víkendech je nabídka jídel rozšířena o další českou kuchyni a navíc pro vás po prázdninách opět připravujeme slavnostní víkendová menu.

Na nové jídelní lístky prosím nahlédněte níže.  Kuchyně pro vás vaří:

pondělí až čtvrtek od 11,00 do 20,00 hod. 

pátek až sobota od 11,00 do 21,00 hod.

neděle  od 11,00 do 20,00 hod.

Přejeme Vám dobrou chuť a děkujeme za pochopení.

 

Naše stylová restaurace nabízí tradiční venkovská jídla a pokrmy české kuchyně. Bohatý stálý jídelníček obohacujeme o víkendové speciality. Poctivé čerstvé pokrmy jsou doplněny o domácí dezerty a koláčky. Restaurace má kapacitu 48 míst, salónek pro 16 osob. Příjemné venkovní posezení na terase nebo na zahrádce u mlýnského kola umocní váš romantický zážitek z návštěvy Brusenky.

    EET tržby:Podle zákona o evidenci tržeb je prodávájící povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

Aktuální jídelní lístek všední dny

 

 

Aktuální jídelní lístek VÍKEND

 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..