OKÉNKO, JÍDLA S SEBOU, CATERING

 

Vážení hosté,

mnohokrát děkujeme za vaší přízeň i v novém roce, velmi si ji vážíme.

zveme vás do našeho stále otevřeného OKÉNKA denně od 10,00 do 19,00 hod.

Menu i vaše oblíbená jídla podáváme od 10,00 do 18,00 hod.

Pro objednávky jídel s sebou volejte na tel. 730 150 366 nebo se zastavte u našeho OKÉNKA, rozvoz zajišťujeme od objednávky nad 400 Kč.

Jídelní lístek OKÉNKO ke stažení

MENU Z OKÉNKA na 4. týden ke stažení

 Pro hosty ubytované na služební pobyt je restaurace otevřena od 10,00 do 20,00 hod. Také nabízíme cateringové služby teplé i studené kuchyně pro vaše vánoční domácí nebo firemní pohoštění.

                                                                                         

 Objednávky jídel z okénka prosím volejte na tel. 730 150 366 nebo se zastavte přímo k okénku, těšíme se na vás. Rádi pro vás připravíme nabídku koláčků, chlebíčků nebo obložených mís z našich cateringových služeb.

Inspirujte se naší nabídkou domácí kuchyně z Brusenky 

Děkujeme! 

Naše stylová restaurace nabízí tradiční venkovská jídla a pokrmy české kuchyně. Bohatý stálý jídelníček obohacujeme o víkendové speciality. Poctivé čerstvé pokrmy jsou doplněny o domácí dezerty a koláčky. Restaurace má kapacitu 48 míst, salónek pro 16 osob. Příjemné venkovní posezení na terase nebo na zahrádce u mlýnského kola umocní váš romantický zážitek z návštěvy Brusenky.

    EET tržby:Podle zákona o evidenci tržeb je prodávájící povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

BRUSENKA Restaurant a pension v Brusném hodnocení