Do naší restaurace přijmeme šikovného kolegu číšníka nebo kolegyni servírku s praxí na hlavní pracovní poměr. Pracovní doba na krátký a dlouhý týden v prostředí Brusenky - panského mlýna. Nástup možný ihned, prosím volejte na tel. 573 393 111 nebo pište na brusenka@brusenka.cz. Těšíme se na Vás!                                                      

 

 

BABÍ LÉTO NA BRUSENCE

Milí přátelé, omluvte nás, v září máme na Brusence zavřeno pro veřejnost ve třech termínech:

v pondělí 11.9. je sanitární den, v sobotu 16.9. a 23.9.2017 přivítáme uzavřenou společnost svatebních hostů na Brusence.

Kdykoliv mimo tyto dny se na Vás těšíme a přejeme Vám krásné babí léto:-)

 

 

 

 Díky poloze našeho mlýna si můžete svůj pobyt zpříjemnit širokou škálou sportovních, kulturních a poznávacích výletů.

Krásnou okolní přírodu poznáte při vycházkách nebo vyjížďkách po cyklostezkách v okolí Sv. Hostýna. Nedaleká zřícenina gotického hradu Křídlo byla ve 14.století velkou penězokazeckou dílnou. V obci se nachází překrásný areál letoviska s rybníčky. Nově rekonstruovaný statek Laudonů pod nedalekým Chlumem nabízí vyjížďky na koni. Pro nadšence aviatiky organizujeme za příznivého počasí vyhlídkové lety z místního letiště. Za zmínku stojí též návštěva lidových staveb Hané s historickou tvrzí v nedalekých Rymicích. Romaticky založení cestovatelé pak mohou slavnou C.K. železnicí navštívit nedaleká kulturní města. Holešov a Kroměříž centra renesance a baroka. Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk střediska Valašska, Zlín - centrum českého funkcionalismu. Doporučujeme k návštěvě také jednu z nejkrásnějších zoologických zahrad České republiky na Lešné u Zlína.

Svatby

Hudební večery