Milí hosté,

Hledáme novou posilu do Brusenka týmu - číšníka/servírku na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. Pro informace volejte na tel. 730 150 366 nebo napište na brusenka@brusenka.cz. Těšíme se na Vás.

 

Od září jsme pro vás připravili nové podzimní menu, které krátkodobě z technických důvodů nabízíme v zeštíhlené podobě. 

Vybrali jsme pro vás ta nejžádanější jídla z naší tradiční české kuchyně ale i saláty a sladké pochoutky. Novinkou jsou dobroty k pivu Bernard a Radegast. O víkendech je nabídka jídel rozšířena o další českou kuchyni a navíc pro vás po prázdninách opět připravujeme slavnostní víkendová menu.

Na nové jídelní lístky prosím nahlédněte v sekci restaurace. 

Přejeme Vám dobrou chuť a děkujeme za pochopení.

 

 

Hledáme novou posilu do Brusenka týmu - číšníka/servírku na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. Pro informace volejte na tel. 730 150 366 nebo napište na brusenka@brusenka.cz. Těšíme se na Vás.


Pro pohodlné parkování jsem pro Vás připravili nové parkoviště ve dvoře.


 

 


Zaparkovat můžete na parkovišti Brusenky (za Brusenkou ve směru od Bystřice p/H. na Rusavu)  nebo na nově otevřeném parkovišti ve dvoře, kde se dostanete bránou. Na obecním parkovišti před obchodem je zákaz stání.

 

 

Díky poloze našeho mlýna si můžete svůj pobyt zpříjemnit širokou škálou sportovních, kulturních a poznávacích výletů.

Krásnou okolní přírodu poznáte při vycházkách nebo vyjížďkách po cyklostezkách v okolí Sv. Hostýna. Nedaleká zřícenina gotického hradu Křídlo byla ve 14.století velkou penězokazeckou dílnou. V obci se nachází překrásný areál letoviska s rybníčky.

 

Nově rekonstruovaný statek Laudonů pod nedalekým Chlumem nabízí vyjížďky na koni. Pro nadšence aviatiky organizujeme za příznivého počasí vyhlídkové lety z místního letiště. Za zmínku stojí též návštěva lidových staveb Hané s historickou tvrzí v nedalekých Rymicích. Romaticky založení cestovatelé pak mohou slavnou C.K. železnicí navštívit nedaleká kulturní města. Holešov a Kroměříž centra renesance a baroka. Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk střediska Valašska, Zlín - centrum českého funkcionalismu. Doporučujeme k návštěvě také jednu z nejkrásnějších zoologických zahrad České republiky na Lešné u Zlína.

 

 

Svatby

Hudební večery

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..