Milí hosté,

dle Usnesení vlády ČR č. 1021 máme opět Okénko otevřeno! 

Nabízíme výběr jídel z našeho jídelního lístku www.brusenka.cz/restaurace s sebou denně od 11,00 do 19,00 hod. Pro objednávky jídel volejte na 730 150 366 nebo se stavte a vyberte si oběd nebo večeři u okénka. Děkujeme za podporu. Restaurace pro ubytované je otevřena. Pro rezervaci ubytování nebo pokud si přejete domluvit svatební nebo smuteční hostinu, volejte na tel. 573 393 111. Děkujeme!

 Díky poloze našeho mlýna si můžete svůj pobyt zpříjemnit širokou škálou sportovních, kulturních a poznávacích výletů.

Krásnou okolní přírodu poznáte při vycházkách nebo vyjížďkách po cyklostezkách v okolí Sv. Hostýna. Nedaleká zřícenina gotického hradu Křídlo byla ve 14.století velkou penězokazeckou dílnou. V obci se nachází překrásný areál letoviska s rybníčky.

 Nově rekonstruovaný statek Laudonů pod nedalekým Chlumem nabízí vyjížďky na koni. Pro nadšence aviatiky organizujeme za příznivého počasí vyhlídkové lety z místního letiště. Za zmínku stojí též návštěva lidových staveb Hané s historickou tvrzí v nedalekých Rymicích. Romaticky založení cestovatelé pak mohou slavnou C.K. železnicí navštívit nedaleká kulturní města. Holešov a Kroměříž centra renesance a baroka. Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk střediska Valašska, Zlín - centrum českého funkcionalismu. Doporučujeme k návštěvě také jednu z nejkrásnějších zoologických zahrad České republiky na Lešné u Zlína.

 

 

Svatby a oslavy

Hudební večery

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
BRUSENKA Restaurant a pension v Brusném hodnocení