Milí hosté,

 na Brusence se stále něco děje, přijela dýňová rodinka a náš tým pro Vás připravil

nový jídelníček, ve kterém mj. najdete své oblíbené pudláky, steaky, lososy nebo vepřovou panenku na hříbkách. Těšíme se na Vás!

  

Díky poloze našeho mlýna si můžete svůj pobyt zpříjemnit širokou škálou sportovních, kulturních a poznávacích výletů.

Krásnou okolní přírodu poznáte při vycházkách nebo vyjížďkách po cyklostezkách v okolí Sv. Hostýna. Nedaleká zřícenina gotického hradu Křídlo byla ve 14.století velkou penězokazeckou dílnou. V obci se nachází překrásný areál letoviska s rybníčky.

 Hledáme kolegu do týmu na pozici servírka/číšník na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. Prosím, kontaktujte nás mailem na brusenka@brusenka.cz nebo na tel. 573 393 111.

Nově rekonstruovaný statek Laudonů pod nedalekým Chlumem nabízí vyjížďky na koni. Pro nadšence aviatiky organizujeme za příznivého počasí vyhlídkové lety z místního letiště. Za zmínku stojí též návštěva lidových staveb Hané s historickou tvrzí v nedalekých Rymicích. Romaticky založení cestovatelé pak mohou slavnou C.K. železnicí navštívit nedaleká kulturní města. Holešov a Kroměříž centra renesance a baroka. Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk střediska Valašska, Zlín - centrum českého funkcionalismu. Doporučujeme k návštěvě také jednu z nejkrásnějších zoologických zahrad České republiky na Lešné u Zlína.

 

 

Svatby

Hudební večery

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..