Milí hosté,

od soboty 18.4.2020 pro vás Brusenka opět vaří a OTEVÍRÁ OKÉNKO denně od 10,00 hod. Vaříme v po až čt od 10,00 hod. do 18,00, v pá až ne od 10,00 do 19,00 hod. Objednávky jídel k vyzvednutí s sebou volejte na tel. 730 150 366 podle jídelního lístku "Okénko otevřeno" nebo se zastavte a vyberte přímo u našeho okénka:-). Připravujeme i Vaše oblíbená víkendová menu. Děkujeme vám všem za vaši podporu a důvěru, velmi si jí vážíme a moc se na vás těšíme. Vaše Brusenka.

jídelní lístek ke stažení OKÉNKO OTEVŘENO 

nápojový lístek ke stažení OKÉNKO OTEVŘENO 

Dle nařízení vlády s účinností od 27. března  2020 penzion Brusenka poskytuje ubytovací služby osobám za účelem výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti a  cizincům do doby opuštění území ČR a cizincům s pracovním povolením na území ČR. Ubytování nabízíme se snídaňovým balíčkem s sebou.

Těšíme se

na Vaši návštěvu i  v době těchto mimořádných opatření.

 

 

Díky poloze našeho mlýna si můžete svůj pobyt zpříjemnit širokou škálou sportovních, kulturních a poznávacích výletů.

Krásnou okolní přírodu poznáte při vycházkách nebo vyjížďkách po cyklostezkách v okolí Sv. Hostýna. Nedaleká zřícenina gotického hradu Křídlo byla ve 14.století velkou penězokazeckou dílnou. V obci se nachází překrásný areál letoviska s rybníčky.

 Nově rekonstruovaný statek Laudonů pod nedalekým Chlumem nabízí vyjížďky na koni. Pro nadšence aviatiky organizujeme za příznivého počasí vyhlídkové lety z místního letiště. Za zmínku stojí též návštěva lidových staveb Hané s historickou tvrzí v nedalekých Rymicích. Romaticky založení cestovatelé pak mohou slavnou C.K. železnicí navštívit nedaleká kulturní města. Holešov a Kroměříž centra renesance a baroka. Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk střediska Valašska, Zlín - centrum českého funkcionalismu. Doporučujeme k návštěvě také jednu z nejkrásnějších zoologických zahrad České republiky na Lešné u Zlína.

 

 

Svatby a oslavy

Hudební večery

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
BRUSENKA Restaurant a pension v Brusném hodnocení