Milí hosté,

Brusenka přivítá oslavence a svatebčany v uzavřené společnosti, proto bude v sobotu 8.8. od 13,00 hod. do 22,00 hod. a v sobotu 15.8.2020 od 12,00 do 16,00 hod. vnitřní část restaurace uzavřena.
 
V provozu však pro Vás bude stále otevřena zahrádka nebo si v této době můžete objednat jídla z naší kuchyně s sebou. Děkujeme za pochopení. 
 

Díky poloze našeho mlýna si můžete svůj pobyt zpříjemnit širokou škálou sportovních, kulturních a poznávacích výletů.

Krásnou okolní přírodu poznáte při vycházkách nebo vyjížďkách po cyklostezkách v okolí Sv. Hostýna. Nedaleká zřícenina gotického hradu Křídlo byla ve 14.století velkou penězokazeckou dílnou. V obci se nachází překrásný areál letoviska s rybníčky.

 Nově rekonstruovaný statek Laudonů pod nedalekým Chlumem nabízí vyjížďky na koni. Pro nadšence aviatiky organizujeme za příznivého počasí vyhlídkové lety z místního letiště. Za zmínku stojí též návštěva lidových staveb Hané s historickou tvrzí v nedalekých Rymicích. Romaticky založení cestovatelé pak mohou slavnou C.K. železnicí navštívit nedaleká kulturní města. Holešov a Kroměříž centra renesance a baroka. Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk střediska Valašska, Zlín - centrum českého funkcionalismu. Doporučujeme k návštěvě také jednu z nejkrásnějších zoologických zahrad České republiky na Lešné u Zlína.

 

 

Svatby a oslavy

Hudební večery

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
BRUSENKA Restaurant a pension v Brusném hodnocení